Heti rend

   2019/2020

Tulipán mini csoport - Verebélyi Sára, Weisz-Vízvári Andrea

 

napközben

 délután

Hétfő

 Ének-zene

11:00 Angol

 

Kedd

 Mozgás

 

Szerda

 Mese-vers

 

Csütörtök

 Ábrázolás

 

Péntek

 Napraforgó nap

 

   Margaréta kiscsoport - Rafaelné Vargha Andrea, Vicze Magdolna

 

napközben

 délután

Hétfő

 Ének-zene, néptánc

11:00 Angol

 

Kedd

 Ábrázolás, kézműveskedés

 

Szerda

 Mese-vers

 

Csütörtök

 Mozgás

 

Péntek

 Külső világ termékeny megismerése

 

 

   Napocska középső csoport - Danka Noémi, Lisztmajer Edit

 

délelőtt

délután

Hétfő

 Mozgás

 Farkaskölyök torna / Tündértorna

Kedd

 Külső világ tevékeny megismerése matematikai tartalommal

 Karate

Szerda

Ének - zenei nevelés

Néptánc

 

Csütörtök

 Mese - vers

 Farkaskölyök torna / Tündértorna

Péntek

 Ábrázolás

 

 

   Csillag középső-nagycsoport - Molnár Fanni Diána, Németh Zsuzsanna

 

napközben

 délután

Hétfő

 Esztétikai blokk
(Mese-vers)
/Sószoba/

11:00 Néptánc

Farkaskölyök torna / Tündértorna 

Kedd

Külső világ tevékeny megismerése matematikai tartalommal

Alapozó mozgásterápia

 Karate

Sakk

Logopédia

Szerda

8:30 Hittan

Külső világ tevékeny megismerése környezeti tartalommal

Alapozó mozgásterápia

Csütörtök

Vizuális nevelés

Esztétikai blokk
(Ének-zene, Mese-vers)

11:00 Angol

Farkaskölyök torna / Tündértorna 

Logopédia

Péntek

Mozgásfejlesztés

/Tornaterem/

Sakk

Úszás

 

   Pillangó nagycsoport - Bikki Dorottya, Zsoldos Tiborné

 

délelőtt

délután

Hétfő

 Mese - Vers

Vizuális nevelés

Farkaskölyök torna / Tündértorna

Kedd

 8:00 Mozgás

Mese - Vers

Alapozó mozgásterápia

Karate

Logopédia

Sakk

Szerda

8:00 Mozgás / Hittan

11:00 Angol

Vizuális nevelés

Alapozó mozgásterápia

Csütörtök

Külső világ tevékeny megismerése környezeti és matematikai tartalommal

Farkaskölyök torna / Tündértorna

Logopédia

Péntek

Ének - zene, néptánc

 Sakk

Úszás

 

  Süni nagycsoport - Bárdos Ferencné, Kalmár Virág

 

délelőtt

délután

Hétfő

 

Mozgás

Mese - Vers

11:00 Angol

Farkaskölyök torna / Tündértorna

Kedd

 Külső világ tevékeny megismerése környezeti tartalommal

Ábrázolás

Alapozó mozgásterápia

Karate

Sakk

Logopédia

Szerda

 8:00 Hittan

Külső világ tevékeny megismerése matematikai tartalommal

Mese - Vers

 Alapozó mozgásterápia

Csütörtök

Ének - zene

Ábrázolás, kézműveskedés

Farkaskölyök torna / Tündértorna

Logopédia

Péntek

Napraforgó nap

8:00 Hittan

Sószoba

10:00 Néptánc

 Sakk

Úszás

 

Aktuális

Októberi hírlevél
2019.10.04.
Mihály napi mulatság
Pillanatképek - 2019.09.28.
Vadgesztenye testvérpárjaink :)
2019.09.
Chestnut English
Új rendszerű, gyermekközpontú angol oktatás
Befizetés
2019. októberi befizetés
Fazék Híradó
42. heti menü


A weboldalon cookie-kat használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatóak a böngésző beállításaiban. Cookie szabályzat

Elfogadom